Taxi schwechat - bratislava

Viedenské letisko, náš druhý domov...

Naše Služby > Taxi Schwechat - Bratislava
 

Špecializujeme sa na prepravu osôb na viedenské letisko Schwechat, pre ktoré zabezpečujeme až 50 transferov denne. Chceme, aby ste si cestu na letisko Viedeň užili a cítili sa bezpečne. Ponúkame vám kompletný servis a prevoz luxusnými autami s vyškolenými a anglicky hovoriacimi šoférmi. Všetky vaše požiadavky splníme a nebudeme si účtovať žiadne iné poplatky pri meškaní letu, cestovaní z viacerých adries a pod. Vaša cena za transfer na letisko Schwechat ostane nezmenená.

Pre všetkých našich zákazníkov, ktorí si nás vyberú pre svoju prepravu z Bratislavy do Viedne máme pripravené malé občerstvenie a minerálnu vodu počas cesty. Pri vašom prílete vás budú naši vodiči s úsmevom očakávať v príletovej hale, s tabuľkou s vaším menom, aby vám zabezpečili plynulý presun do vozidla, bez akéhokoľvek zdržania. V každom vozidle máte k dispozícii WiFi pripojenie a dennú tlač.


Letisko Schwechat patrí so svojimi troma terminálmi ku najvyťaženejším letiskám v Európe. Nachádza sa 18 kilometrov južne od hlavného mesta Rakúska. Odtiaľto je možné dostať sa do tých najväčších a najnavštevovanejších miest v Európe, Amerike, Ázii či Afrike. Ak už cestujete za prácou alebo za oddychom cez viedenské letisko Schwechat, využite naše prepravné služby. Vyškolení, anglicky hovoriaci a sympatickí šoféri vás dopravia na viedenské letisko z Bratislavy alebo Vás z neho bezpečne privezú.